אנו מספקים מהנדסי תוכנה
שמתאימים בצורה מושלמת
לצרכים שלכם

אפשר להשוות את עבודתנו לעבודתו של חייט עילית, שתופר חליפה מושלמת לפי הזמנה.

חליפות בתפירה אישית מחזיקות  זמן רב יותר – בדיוק כמו הצוותים שאנו יוצרים. הוותק הממוצע של המהנדסים שלנו הוא שש שנים, ושיעור התחלופה מינימלי. אנו מטפלים בפרויקט כל עוד הוא נמשך.

אנו מאיצים את תהליך הגיוס ומורידים מעליכם את הנטל הכרוך בסינון מועמדים לא רלוונטיים.

חיפוש אחר הבגדים המתאימים גוזל זמן רב – וגם בחירת האנשים הנכונים לצוות שלכם. חסכו זמן יקר של מיטב מהנדסי התוכנה שלכם, כדי שיוכלו להמשיך להתמקד בבניית מוצרים מצוינים! אתם יכולים לסמוך על המומחיות הטכנולוגית שלנו – אנו נראיין ונבחר את המהנדסים המתאימים לדרישותיכם. 

התמחור שלנו הואבהתאם למקובל בענף, ואינו כולל חיובים נסתרים.

אנחנו לא נחייב על ה”בד” או כל דבר אחר, ולכן אתם תמיד יודעים מראש על מה אתם משלמים.

האמון שלכם הוא הנכס הגדול ביותר שלנו.

יש לנו רקורד מוכח והמלצות מחברות הי טק ישראליות מובילות שנתנו בנו אמון שנספק להן את האנשים המוכשרים ביותר בתחום ההנדסה לפרויקטים ארוכי טווח.

צרו איתנו קשר

יש לכם שאלה או רוצים לבקש הצעת מחיר?
שלחו לנו את הפרטים שלכם או התקשרו 09-9510733

כיצד זה עובד?

הכול מתחיל בכך שנקבל את דרישת התפקיד ואת היכולת הטכנולוגית של המועמד. יש לנו מומחים בתחומים רבים. הודות ליותר מ-25 שנות ניסיון שצברנו בתחום, יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים, והמפתחים שלנו עובדים עבור אותו לקוח במשך שנים רבות.

1. הדרישות

אנחנו לומדים את דרישות התפקיד. לאורך השנים צברנו ניסיון רב, ולכן אנו יודעים בבירור מה דרוש ללקוח ובאיזו רמה של הכשרה.

2. הראיונות

לאחר מכן אנו מתחילים לראיין מועמדים מהנדסים שיתאימו לדרישות הפרויקט. בניגוד לחברות מיקור חוץ רגילות שבודקות מילות מפתח בתוך מסד הנתונים שלהן, לנו יש הידע והחופש לחפש את המפתחים המוכשרים ביותר.

3. האישור שלכם

לאחר מכן, אנו מציגים את המועמדים בפני הלקוח לאישור סופי. מהלקוח נחסכים זמן רב והצורך לראיין אנשים שפשוט אינם מספיק טובים.

צרו קשר

יש לכם שאלה או רוצים לבקש הצעת מחיר?
שלחו לנו את הפרטים שלכם או התקשרו 09-9510733

Trivium לוקחת אחריות ומחויבות מלאה

נדיר להיתקל בחברה שהיא גם מקצוענית וגם מצוינת, הכל בחבילה אחת. Trivium היא ספק שירות ייחודי שאני עובד איתו במהלך העשור האחרון. הם משלבים עמידה בלוחות זמנים עם מקצועיות וכישורים טכניים מעולים המניעים את החברות שלי (לנטיק וקומסיס) קדימה עם יוזמות חדשות בתחום של מערכות הפעלה ומנהלי התקנים. Trivium לוקחת אחריות ומחויבות מלאה כלפי התוצרים, תוך עבודה מהירה. הם השיגו יעדים מאתגרים ומוחשיים שתרמו להצלחה העסקית של לנטיק וקומסיס.
ירון אלפרט
אדריכל מערכות בכיר, לנטיק

שאלות ותשובות

הניסיון הרב שצברנו והעובדה שאנחנו בעצמנו מפתחים מאפשרים לנו להבין את הצרכים והרמה של כל משימה טכנית. לאורך השנים חברות רבות נתנו בנו אמון והפקידו בידינו את המשימה למצוא עבורן את הצוות המתאים.

הרקורד שלנו מראה כי לפחות 80% מהמפתחים נשארים לעבוד עבור אותו לקוח במשך יותר מ-8 שנים. אנחנו גאים בוותק של המהנדסים שלנו, ומטפלים בפרויקט כל עוד הוא נמשך.
לוקח הרבה זמן למצוא מועמד מתאים מפני שאנשי משאבי אנוש בדרך כלל אינם מבינים את מורכבות השאלות.

אנחנו חברת הנדסה, ולכן יודעים לראיין אנשים שיתאימו לדרישות הלקוח ולרמה המקצועית המצופה. לכן, כל תהליך הגיוס הופך לפשוט וקל עבורכם.

יש לנו מדיניות תמחור ברורה, וכל ההוצאות העיקריות מוסכמות מראש. מכיוון שאנו מעסיקים את הצוות ישירות, יש לנו שליטה מלאה על עלות המוצר הסופית.

קבלו הצעת מחיר

נשמח לענות על כל שאלה.
אנא מלאו את הטופס:

Get proposal

We will be happy to answer any question.
Please fill out the following fields: