אודות

אנו מפתחים תוכנה מאז שנת 1996

טריויום סולושנס  מחויבת לספק שירותי פיתוח תוכנה איכותיים בעזרת הצוות המנוסה שלנו של מומחי תוכנה בכירים, הידועים בגישתם המעשית לפתרון בעיות, ששמה את הלקוח במרכז.

קצת עלינו

טריויום סולושנס, חברת בוטיק לפיתוח וייעוץ תוכנה, מתמחה בטכנולוגיות מתקדמות, לרבות מערכות משובצות/זמן אמת, מערכות משובצות בסביבת לינוקס או אנדרואיד, תקשורת נתונים, מובייל וענן, מוצרי IoT, פיתוח מערכות אינטרנט, ועוד.

אנו עובדים עם לקוחות מכל רחבי העולם, כולל חברות מובילות בתחום הטלקום, מוליכים למחצה, רכב ובריאות.טריויום סולושנס  מציעה פיתוח תוכנה בהתאמה אישית, פיתוח offshore בניהול ישראלי, פתרונות מקיפים וייעוץ בענייני מו”פ תוכנה.

הצוות המנוסה שלנו של מהנדסי תוכנה, אדריכלים ומנהלים מגויס ומאומן בקפידה כדי להבטיח אינטגרציה חלקה והתאמה לצרכים ולסטנדרטים שלכם. לכל פרויקט מוקצה צוות ייעודי הפועל לתמיכה וחיזוק הצוות שלכם, תוך שמירה על לוחות זמנים ויעדי הפרויקט.

בזכות שיטת הפעולה הייחודית שלנו, אנו מסוגלים להעמיד משאבים לרשות לקוחותינו מבלי להתפשר על מומחיות ומקצועיות. בכך אנו מספקים להם את היעילות והעלות-תועלת שהם מחפשים.

בעזרת הניסיון הרב שלו, הצוות שלנו מציע פתרונות חדשניים לאתגרי פיתוח מאתגרים. גישת הפיתוח הזריז מאפשרת לנו להגיב במהירות וביעילות למצבים שונים שעשויים לצוץ במהלך פרויקט מורכב. גישה זו גם עוזרת לנו לספק לכם פתרונות בכל רמה, מחבילות תמיכה רחבות ועד ליישומי משתמש קצה.

הצטרפו למעגל הלקוחות הוותיקים והמוערכים שלנו ותיהנו מהשקט הנפשי שהמומחים שלנו מעניקים.

הנהגה

אלכסיי דיאצ'קוב

מנכ"ל

אלכסיי מכהן כמנכ”ל של טריויום סולושנס מאז 2008. הוא מומחה לפיתוח תוכנה משובצת/מערכת זמן אמת עם מעל 20 שנות ניסיון. קודם להצטרפותו לחברה, הוא מילא תפקידי ניהול שונים בחברות כמו Waves Audio, TTI  ו-vTrails.

בזמנו הפנוי, אלכסיי אוהב לנגן בגיטרה ולתרגל אומנויות לחימה. הוא נשוי ואב גאה לשני ילדים.

אלכסיי הוא בעל תואר M.Sc. במדעי המחשב מהאוניברסיטה הטכנית הממלכתית של וולגוגרד, רוסיה.

אלכס לוריא

מנהל טכנולוגיות ראשי

אלכסנדר הצטרף לטריויום סולושנס- ב-2006 וכיום משמש כ-CTO שלה. עם מעל 17 שנות ניסיון, הוא מומחה בארכיטקטורת תוכנה, לרבות לינוקס, תקשורת נתונים, אנדרואיד, מערכות משובצות, מסדי נתונים ועוד. קודם לתפקידו בטריויום סולושנס, אלכסנדר מילא תפקידים טכנולוגיים בחברות כמו Symantec, ICQ ו-SRL.

אלכסנדר הוא אבא צעיר ומדריך מוסמך לטיפוס צוקים.

הוא בעל תואר B.Sc. במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, ישראל.

מתעניינים בשירותי עיצוב תוכנה?

קבלו הצעת מחיר

נשמח לענות על כל שאלה.
אנא מלאו את הטופס:

Get proposal

We will be happy to answer any question.
Please fill out the following fields: