המלצות

מעל 20 שנות ניסיון הוכיחו לנו שהקפדה על מקצועיות
ושירות מעולה מזכה אותנו בלקוחות נאמנים וחוזרים.

אני עובד עם טריוויום כבר שנים רבות בפרויקטים רבים.

צוות טריוויום תמיד מקצועי, מסור, בעל מוטיבציה גבוהה ונעים לעבוד איתו.

נחום דון

ראש קבוצת תוכנה, Valens

“בארבע השנים האחרונות עבדתי עם  טריויום סולושנסעל מספר פרויקטים, מסוג חומרה-תוכנה ותוכנה בלבד. Trivium סיפקה שירות באיכות גבוהה, תוך עמידה בלוחות זמנים, בכל פעם. בלי קשר למידת המורכבות, או אם הפרויקט היה כרוך ביצירת יש מאין, או נבירה לתוך קוד שכבר קיים – התוצאות היו משביעות רצון. לכל מי שמחפש שירות מהיר עם אווירה חיובית וגישה מעשית, אני ממליץ לעבוד עם Trivium”.

עדי מלאך

מנהלת פתרונות אלחוטיים חדשניים, קורנינג

“נדיר להיתקל בחברה שהיא גם מקצוענית וגם מצוינת, הכל בחבילה אחת. Trivium היא ספק שירות ייחודי שאני עובד איתו במהלך העשור האחרון. הם משלבים עמידה בלוחות זמנים עם מקצועיות וכישורים טכניים מעולים המניעים את החברות שלי (לנטיק וקומסיס) קדימה עם יוזמות חדשות בתחום של מערכות הפעלה ומנהלי התקנים. Trivium לוקחת אחריות ומחויבות מלאה כלפי התוצרים, תוך עבודה מהירה. הם השיגו יעדים מאתגרים ומוחשיים שתרמו להצלחה העסקית של לנטיק וקומסיס.”

ירון אלפרט

אדריכל מערכות בכיר, לנטיק

“פניתי לטריויום סולושנס- לפני 8 שנים לצורך העברת המערכת המשובצת שלנו למעבד חדש. הייתי מרוצה מהתוצאות ומאז אני עובד עם .Trivium הקשר המקצועי הארוך שלנו נשמר בגלל רמת המקצועיות הגבוהה של החברה, כמו גם שירותי הפיתוח offshore המקצועיים ביותר שלה. תענוג לעבוד עם Trivium ברמה המקצועית והאישית כאחד, מה שעושה את כל ההבדל”.

ברק שמעוני

מנהל תוכנה, ולנס

מעוניינים בשירותי פיתוח תוכנה?

קבלו הצעת מחיר

נשמח לענות על כל שאלה.
אנא מלאו את הטופס:

Get proposal

We will be happy to answer any question.
Please fill out the following fields: